O nás

Jsme rodinnou společností, která úspěšně a stabilně působí na trhu s nemovitostmi již od roku 1993. Naším cílem je poskytování profesionálních, kvalitních a kompletních služeb, založených zejména na osobním přístupu ke klientům.

Nabízíme aktuální znalost především regionálního trhu s nemovitostmi a odborné a právní vědomosti makléřů a spolupracujících odborníků.

Spokojení klienti, kteří se na nás s důvěrou opakovaně obracejí a doporučují nás svým přátelům a obchodním partnerům, jsou bezesporu naší nejlepší vizitkou.

Realitní kancelář byla založena panem Romanem Širokým v roce 1993. Od tohoto roku souvisle působí na trhu s nemovitosti, což samo o sobě svědčí o stabilitě a profesionalitě poskytovaných služeb, založených zejména na osobním přístupu a nenahraditelných zkušenostech z oboru.

Realitní kancelář úspěšně zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí po celé České republice.

Naší specialitou je však regionální trh s nemovitostmi, na kterém jsme schopni maximálně využít znalosti a zkušenosti z prostředí, kde společně s Vámi žijeme svůj život.

V rámci zprostředkovatelských služeb spolupracujeme s finančními poradci peněžních ústavů, advokátní kanceláří a zajišťujeme služby znalce z oboru nemovitostí tak, abychom vždy dosáhli kompletního servisu pro klienty a zároveň zajistili bezpečnost obou smluvních stran při uskutečnění realitního obchodu.

Na základě novely zákona č. 378/2015 Sb., účinné od 1.2.2016, informujeme své klienty, že při řešení sporu mohou využít i možnost mimosoudního řešení sporu.
V případě realitních kanceláří je tímto orgánem, na který se klient může obrátit, Česká obchodní inspekce (ČOI).